Šios paskolos gali būti skirtos tiek pirminiam namo įsigijimui, tiek jau turimų namų renovacijai, plečiamoms statyboms ar kitoms būsto susijusioms išlaidoms padengti. Namo paskolos yra finansiniai įsipareigojimai, skirti žmonėms įsigyti arba renovuoti namą. Tai ilgalaikės paskolos, kurios suteikiamos pagal būsto vertę ir kliento kreditingumą.

paskolapro

Paskolos sąlygos gali skirtis priklausomai nuo skolinimosi institucijos, paskolos dydžio, palūkanų normos, grąžinimo trukmės ir kitų veiksnių. Dažniausiai reikalingas pradinis indėlis, taip pat kreditingumo vertinimas ir kliento pajamų patikrinimas. Paskolos gali būti fiksuotos arba kintamos palūkanų normos, o grąžinamos įmokos gali būti mėnesinės arba kitokios, priklausomai nuo susitarimo sąlygų. Namo paskolos suteikia galimybę daugeliui žmonių įgyvendinti savo gyvenimo svajonę apie nuosavą būstą. Tačiau jos taip pat reikalauja atsakomybės ir ilgalaikio finansinio įsipareigojimo, todėl svarbu rinktis tinkamą paskolos tipą ir atidžiai įvertinti savo finansinius galimybes prieš priimdami sprendimą.

Susisiekite su mumis

Užsiregistruokite konsultacijai

Susisieksime su Jumis per 1 d.d. ir įvertinsime Jūsų skolinimosi galimybes, suteiksime išsamią asmeninę konsultaciją.

Nupręndus savo paskolos klausimą patikėti mūsų ekspertui visą darbą atliksime už Jus!

El. pašto adresas

info@paskolapro.lt

Mobilus telefonas

+370 601 01095

Registruokitės